Watfore School ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Watfore School ♥

Kool kus õpivad vampiirid, libahundid ja inimesed.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(59) oli siin foorumil 21/3/2023, 01:03
Latest topics
» Chatchatchat ~ 1
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Isabelle Kim 11/8/2013, 12:36

» Cornelia's b-day party - MASSITEEMA!
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Isabelle Kim 11/8/2013, 12:33

» Vaikne õhtupoolik
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Milano York 6/8/2013, 16:10

» Vorstikesi grillimas
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Cornelia E. Watson 4/8/2013, 20:19

» Alex'i facebook
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Alex Jacob Black 4/8/2013, 20:06

» Päikesetõus
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Alex Jacob Black 4/8/2013, 20:03

» Rannapäev :3
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Alex Jacob Black 4/8/2013, 20:01

» Miks ma siin olen ?
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Alex Jacob Black 4/8/2013, 19:59

» Korteri saamine
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitimeby Dylan Cullen 4/8/2013, 14:05

Top posting users this week
No user
Top posters
Alex Jacob Black
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Isabelle Kim
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Milano York
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Cornelia E. Watson
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Kaylee Reyes
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Sky Blue
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Amelia Hudson
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Eleanora Parker
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Sara Fest
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Cullen
Vaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_lcapVaikne õhtupoolik - Page 2 Voting_barVaikne õhtupoolik - Page 2 Vote_rcap 

 

 Vaikne õhtupoolik

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 12:34

"Lõpeta juba!" hüüdis tüdruk poissi õrnalt lükates ja proovis uuesti tõsine olla, mis ka sel korral ei õnnestunud. Arvata oli, et peale seda järgnes uus naerupurse.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 12:39

"Okeiokei," sõnas Fox ja naeris. Ta võttis enda kõrvalt mingi lille ja toppis selle kiirelt tüdruku pluusi sisse samal ajal kõva häälega naerdes.
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 12:44

"Mida sa teed?" küsis tüdruk naljaga kulmu kortsutades ja raputas lille enda särgi seljast välja. Ta viskas selle poisile.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 12:47

"Ma..em.." pomises poiss ja võttis selle lille siis uuesti kätte. "Kingin selle sulle," lausus ta lõpuks, andis lille tüdrukule ja naeris.
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 12:51

Milano vaatas alguses poisile tõsise näoga otsa (nüüd tuli see erakordselt hästi välja), kuid naeratas tahtmatult, kui poiss talle lille kinkis. "Ee, aitäh..." pomises ta vaikselt ja pani selle endale juustesse. Tema pilk, mis vahepeal maha rännanud oli, pöördus taas poisile ja tüdruk küsis: "Ja kuidas ma sind tänada saan?"
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 12:54

"On mul selline nägu peas, et ma peaksin teadma ?" küsis Fox ja tonksas tasakesi tüdrukut, samal ajal naeratades.
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 12:59

Milano togis teda vastu ja vastas: "Ei, sa oled üks eriti juhmi näoga vandersell." Ta hakkas naerma, ning lootis, et poiss ei solvunud ega midagi, kuna ta mõtles seda kõike naljaga. "Räägi nüüd päriselt, ega's ma sulle ju lilli kinkima ei hakka?" Milano kujutas peas ette, kuidas ta läheks Alexile ukse taha, käes roosikimp või midagi, ja see ajas ta tahtmata naerma.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 13:08

"Hahahahaha, muidugi mitte. See on pigem just minu teema," lausus Fox ning tahestahtmata, kujutas ta ise ka seda ette, kuidas ta ukse lahti teeb ja Milano ukse taga mingi lillekimbuga seisab. "Mulle pole midagi vaja," sõnas poiss siis ja muigas. "Ja pealegi oli see üks täiesti tavaline lilleke siit rohu seest."
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 13:33

"Oh come on!" hüüdis Milano ja lõi rusikaga õrnalt vastu poisi õlga. "Hea küll siis. Aga see pole tavaline, et mingi poiss mulle lille kingib, kasvõi tavalise, rohu seest." Viimase lause ütles ta vaikselt enda ette.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 13:41

"Aga äkki ma polegi tavaline ?" sõnas Fox ning naeris. "Kas ühte tagasihoidlikku ja armsat lille ei tohi siis lihtsalt kellegile kenale kinkida ?"
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 13:42

"Kas ma väitsin seda?" küsis tüdruk, enda meelest ta küll ei öelnud, et Alex tavaline on. Oot-oot... Millele ta nüüd vihjas?
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 13:45

"Ei tea," lausus Fox siis ja viskas end pikali. "Kena päikeseloojang või mis ?" küsis ta siis tüdrukult ning silmitses kaugust.
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 13:47

"Jah, väga..." Milano tahtis öelda romantiline, kuid see oleks veidi kahtlase mulje jätnud, seega jätkas ta, "ilus..." Tegelikult mõjus päikeseloojang talle isegi üksi olles romantilisena. Siit kalju otsast vaadates oli see aga lihtsalt... imeline.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 15:55

"Yeah," pomises Fox suunurgast. "Millega sa siis vabal ajal tegeled ?" uuris Fox tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 16:34

Kiire teemamuutus. "Ujun, kirjutan, jalutan," loetles ta ette ühed oma lemmiktegevused. "Kitarri mängin ka," lisas ta hetke pärast. "Ja sinu hobid?" küsis ta poisilt vastu talle huviga otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 19:55

Muidugi kiire. "Kitarr ?" küsis Alex üllatunult. "Ka mina tegelen kitarriga," lisas ta kohe kiirelt naeratades. "No ja peale selle sõidan rula ja bmx'iga, tegelen fotograafia ja surfamisega."
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 19:58

"Fotograafia ka jaa," neiu oli ühe enda lemmiktegevuse unustanud, kuid tänu Alexile tuli see taas meelde. "Ma arrrrrmastan fotograafiat."
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 20:02

"Oh sama siin," lausus poiss südamest naeratades. Teda oli see hobi juba väiksest saati huvitanud, lihtsalt vahepeal häbenes ta seda.
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 20:08

"Mis kaamera sul siis on ka?" küsis Milano, taibates, et neil on lausa kaks ühist huvi.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 20:12

OT: Ei tea, mis ajas nad hetkel on.

Fox ütles siis oma kaamera, mis oli nähtavasti suke täitsa tipptopp hea kaamera, kuid poiss ihaldas päris profikaamerat, mida üksi ta kahjuks ei suudaks veel osta. "Aga ka see teeb ju imeilusaid pilte ja ma olen tõeliselt rahul," sõnas Fox ning naeratas taas.
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 20:22

OT: Ei tea, aga kuna siin on olemas veel Facebook ja Twitter, siis ma arvan, et Canon & Nikon on ka veel täitsa asetleidvad. Very Happy

"Mulle meeldib Canon. See on kuidagi... mõnus mark," sõnas Milano ja naeratas. Kuidas ta küll ei osanud end mõistetavaks teha. Ta ütles poisile samuti oma kaamera margi, milleks osutus üsna tavaline peegelkaamera. Tema jaoks oli see piisavalt hea.
"Sa oled mul esimene tuttav, kes ka pildistamisest huvitub," muheles ta.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 20:29

"Canon on hea jaaa," nõustus Fox neiuga. "Sama siinpool. Kui ma olin veidi noorem, siis ma häbenesin oma hobi, sest mitte ükski poiss ei tegelenud sellega, samuti ka mitte ükski mu sõbranna," lausus poiss siis. "Kaua sa sellega tegelenud oled kah ?" uuris ta siis lisaks.
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 20:50

"Paar aastat. Sinuga võrreldes olen veel kindlasti täielik võhik," naeris tüdruk.
Tagasi üles Go down
Alex Jacob Black
Libahunt :)
Alex Jacob Black


Postituste arv : 224
Join date : 26/07/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Suhteseis: Vallaline
Hüüdnim-i/-ed: Alex, Fox, Jake

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime29/7/2013, 20:52

"Hah ei usu, sest ega ma väga palju kauem pole. Ehk 3-4 aastat või midagi sellist," lausus Fox muiates ning naeratas. "Ja te tüdrukud, olete tavaliselt sellistes asjades ju osavamad või ega ma ka ei tea."
Tagasi üles Go down
Milano York
Lihtsurelik :)
Milano York


Postituste arv : 196
Join date : 26/07/2013

Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime30/7/2013, 10:55

"Äh, ega kõik ei ole ju." Milano naeratas ja jätkas veidi teise teemaga: "Ja kaua sa kitarri oled õppinud või üldse mänginud?" Ta oli ka end juba mugavamasse asendisse sättinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vaikne õhtupoolik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaikne õhtupoolik   Vaikne õhtupoolik - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vaikne õhtupoolik
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kaunis õhtupoolik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Watfore School ♥ :: Koolialast kaugemal :: Kalju-
Hüppa: